Obrázek

Popis typu otázky Obrázek

Využití

Otázka typu Obrázek se používá pro zobrazení obrázku v dotazníku. Pomocí WYSIWYG editoru můžete měnit i popis obrázku. Vhodné pro zobrazení konceptů letáků, webových stránek, log a jiných grafických návrhů.

Zobrazení v dotazníku

Vložení

V dotazníku klikněte na příkaz pro přidání otázky a ve formuláři vyberte typ otázky Text, obrázek, video a upřesněte typ Obrázek.

Do údajů otázky pak můžete zadat text popisu obrázku a vybrat obrázek kliknutím na tlačítko Vybrat obrázek.

Editace

Možnosti

V záložce Možnosti můžete editovat popis obrázku, změnit adresu obrázku i nastavit rozměry obrázku pro zobrazení v dotazníku. K dispozici máte okamžitý náhled obrázku.

Zobrazení

V záložce Zobrazení můžete měnit, jak se bude obrázek v dotazníku zobrazovat. Volba Zakázat rotaci otázky na stránce umožní fixovat pozici obrázku ve stránce dotazníku tehdy, když má stránka zapnuté zobrazení položek/otázek stránky v náhodném pořadí.

Více o rotacích stránek, otázek či odpovědí se dozvíte zde 👉 Rotace v dotazníku

Filtr

V záložce Filtr můžete nastavit podmínku, kdy se obrázek ve stránce zobrazí. Umožňuje vám to nastavit logiku zobrazení části dotazníku podle odpovědí respondenta, nebo podle informací předaných dotazníku pomocí URL parametrů nebo Uživatelských polí.

Více informací o filtrech a logice v dotazníku najdete zde 👉 Filtry a logika v dotazníku

Jiné zobrazení v dotazníku

Tento typ otázky je dostupný ve všech účtech Click4Survey 👉 Přehled účtů

Last updated