Aktuální plán

Na této stránce se zobrazují informace o aktuálním plánu, typ plánu, aktuální platnost a zbývající měsíční množství kreditů odpovědí a e-mailových pozvánek.

Pokud je Vaším aktuálním plánem plán FREE, kliknutím na tlačítko Přejít na prémiový plán můžete vybrat a zakoupit jeden z prémiových plánů, který vám zpřístupní patřičné prémiové funkce .

Pokud již máte aktivován prémiový plán, kliknutím na tlačítko Prodloužit můžete aktuální plán prodloužit ve stejném či jiném typu plánu.

Tlačítkem Upgradovat můžete také provést navýšení aktuálního plánu na vyšší plán v rámci již zakoupeného období. Upgrade je vhodný tehdy, pokud zjistíte, že stávající plán neposkytuje všechny požadované funkce a potřebujete provést rychlý přechod na vyšší plán.

Kredit odpovědí

Odpovědi za měsíc udávají, kolik ještě v aktuálním měsíčním období můžete získat od respondentů odpovědí.

Jakmile vyčerpáte tento limit, další získané odpovědi budou označeny jako Nad limit a nebudou přístupné. Pro zpřístupnění je potřeba kontaktovat podporu Click4Survey a domluvit se na podmínkách zpřístupnění.

1 odpověď = 1 vyplněný dotazník

Počet otázek v dotazníku nehraje při počítání počtu odpovědí žádnou roli. Vždy pracujeme s vyplněným dotazníkem jako s jednou odpovědí.

Kredit e-mailových zpráv

E-mailových zpráv za měsíc je hodnota, udávající, kolik ještě můžete odeslat e-mailových zpráv v aktuálním měsíčním období. Mezi zprávy jsou počítány pozvánky, připomínky i poděkování v distribučních kanálech E-mailová kampaň, a dále zprávy odeslané z dotazníku jako akce strany typu E-mailová notifikace.

Po vyčerpání kreditu e-mailových zpráv již nebude možné další zprávy odeslat, dokud nedojde k obnovení měsíčního kreditu, nebo k prodloužení Vašeho aktuálního plánu.

V případě vyšších požadavků na měsíční limit odeslaných zpráv je možné zakoupit individuální kredit zpráv. V případě zájmu nás kontaktujte na podpora@click4survey.cz.

Last updated