Uživatelé

Pro multiuživatelské účty je k dispozici tato stránka, kde můžete spravovat účty a oprávnění všech uživatelů ve vašem účtu.

Uživatelé jsou zařazeni do pracovních týmů, kde v každém týmu má uživatel přiřazenu roli, která určuje jeho oprávnění v týmu.

Informace Využité účty 1 z 10 zobrazuje, kolik máte aktivně využitých uživatelů v účtu. V tomto případě je možné registrovat ještě 9 uživatelských účtů.

Přidání nového uživatele

Nového uživatele přidáte kliknutím na tlačítko + Nový uživatel. Při vytváření nového uživatele zadáváte jeho jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na kterou jsou uživateli zaslány instrukce k prvnímu přihlášení.

Kliknutím na + Přidat práva zařadíte uživatele do týmů, ve kterých mu přiřadíte oprávnění výběrem role v týmu. Uživatel může být také označen jako Manažer týmu. V tomto případě může do vybraného týmu přidávat další uživatele a měnit jejich role.

Pokud je uživatel označen jako Správce účtu, může také vytvářet nové uživatelské účty.

Uživatel má přístup ke všem průzkumům v přiřazených pracovních skupinách. Změnou volby Přístup k vybraným průzkumům a volby Autonomní uživatel můžete uživatele omezit tak, aby měl přístup pouze k vybraným průzkumům, nebo jen ke svým vlastním průzkumům.

Pracovat s uživatelskými účty můžete v plánu BASIC, PROFESSIONAL a ENTERPRISE.

Last updated