Výběr ze smajlíků

Popis typu otázky Výběr z možností - jedna odpověď / Výběr ze smajlíků

Využití

Otázka typu Výběr ze smajlíků ze skupiny otázek Výběr z možností - jedna odpověď umožní respondentovi výběr jednoho smajlíku z nabízené škály smajlíků.

Zobrazení otázky v dotazníku

Vložení

V dotazníku klikněte na příkaz pro přidání otázky a ve formuláři vyberte typ otázky Výběr z možností, jedna odpověď a upřesněte typ Výběr ze smajlíků.

Do pole Text otázky zadejte nadpis otázky. Pomocí vizuálního editoru můžete v textu měnit styl, barvy i vkládat obrázky z knihovny.

Zakliknutím políčka Otázka je povinná (respondent ji musí vyplnit) bude otázka označena v dotazníku jako povinná a dokud respondent otázku nevyplní, nebude moci pokračovat dále ve vyplňování dotazníku.

Volbou Smajlíků ve škále zvolíte, kolik smajlíků zobrazí hodnotící škála.

Pořadí nastaví, zdali škála smajlíku bude zobrazena od pozitivního k negativnímu, nebo naopak.

Poslední volbou je volba Zobrazení, kdy můžete vybrat barvu smajlíků. Ty se vloží buď v barevné škále, nebo jednobarevné - žluté.

Editace

Možnosti otázky

V záložce Možnosti můžete otázku editovat.

Otázka typu Výběr ze smajlíků je shodná s otázkou Výběr z obrázků a je pouze předvyplněná emotikonami smajlíků, které jsou automaticky přidány do Knihovny souborů. Po vytvoření je možné otázce nastavit vlastní emotikony, které jste vložili do knihovny souborů. Více o možnostech a nastaveních tohoto typu otázky se dozvíte zde 👉 Typ otázky Výběr z možností - jedna odpověď / Výběr z obrázků

Jiné zobrazení v dotazníku

Analýza odpovědí

Odpovědi na tento typ otázky jsou v souhrnné analýze standardně zobrazeny jako tabulka zobrazující počet odpovědí a procentuální zastoupení pro každou jednotlivou odpověď otázky.

Výsledky lze také zobrazit ve formě grafu.

Export dat odpovědí

Tento typ otázky je možné exportovat pro další zpracování do formátu CSV, XLSX nebo SAV. Otázka je exportována jako jeden datový sloupec.

Tento typ otázky je dostupný ve všech účtech Click4Survey. Některé funkce mohou být dostupné jen v placených účtech. Více o funkcích a účtech najdete zde👉 Přehled funkcí

Last updated