Privátní video

Popis typu otázky Privátní video

Využití

Otázka typu Privátní video se používá pro vložení videa do dotazníku. Video je uloženo v knihovně Click4Survey a respondent pak může toto video přehrát, ale jen v dotazníku. Video není možné sdílet dále, tak jak to umožňuje video umístěné na serverech YouTube. Vhodné pro zobrazení privátních konceptů reklam, pořadů či jiných nahrávek, u kterých chcete omezit nežádoucí šíření video dále po internetu.

Zobrazení v dotazníku

Vložení

V dotazníku klikněte na příkaz pro přidání otázky a ve formuláři vyberte typ otázky Text, obrázek, video a upřesněte typ Privátní video.

Do údajů otázky pak můžete zadat text popisu videa, vybrat video z knihovny, vybrat poměr stran a rozměry videa pro zobrazení v dotazníku.

V Click4Survey lze přehrát video soubory ve formátu MPEG, MP4 a M4V.

Editace

Možnosti

V záložce Možnosti můžete editovat popis videa, změnit adresu videa i nastavit rozměry obrázku pro zobrazení v dotazníku. Standardně je video po přehrání respondentovi skryto, což je možné změnit zapnutím volby Umožnit přehrát video znovu. V dotazníku je také možné nastavit, aby respondent mohl pokračovat ve vyplňování dotazníku až po přehrání celého videa. Toto umožňuje volba Pokračovat v dotazníku až po přehrání videa.

Zobrazení

V záložce Zobrazení můžete měnit, jak se bude video v dotazníku zobrazovat. Volba Zakázat rotaci otázky na stránce umožní fixovat pozici videa ve stránce dotazníku tehdy, když má stránka zapnuté zobrazení položek/otázek stránky v náhodném pořadí.

Více o rotacích stránek, otázek či odpovědí se dozvíte zde 👉 Rotace v dotazníku

Filtr

V záložce Filtr můžete nastavit podmínku, kdy se video ve stránce zobrazí. Umožňuje vám to nastavit logiku zobrazení části dotazníku podle odpovědí respondenta, nebo podle informací předaných dotazníku pomocí Uživatelských polí.

Více informací o filtrech a logice v dotazníku najdete zde 👉 Filtry a logika v dotazníku

Tento typ otázky je dostupný v účtu PROFESSIONAL a ENTERPRISE 👉 Přehled účtů

Last updated